Hadi gelin bir şeyler yapalım !

Ne yapalım ?

Bugün  yazalım.Yazalım mı ? Evet yazalım içimizden geldiği  gibi yazalım  eminim ki benim gibi birçok arkadaş nereden başlasam ne yazsam yada ben bir şey bilmiyorum ki nasıl yazarım diyordur.Bende bu blokta üstümde ki yazma heyecanını  atmak,neden yazdığımı,blog yazmanın bize faydasını ve neler yazacağımı yazmaya çalışacağım.

 Neden yazmalıyım

Neden mi çünkü yazmamam için bir neden yok.Neden mi bir kere insan yazdı mı rahatlar haksız mıyım ? Peki yazmak sadece blog yazmak mı  olmalı tabi ki değil aklınızdan geçen fikir ve    düşünceleri yazmanız bile size çok şey katacaktır kendinize olan güveniniz artacaktır  daha dahası mı yazmak zihninizi düzenler yazmak sizi kendinizle yüzleştirir bütünleştirir.Hem yazmanın ne bir ön  şartı ne de bir maliyeti vardır.Belki komik gelecek ama yazar olmak ta gerekmiyor ihtiyacımız olan bir kağıt ve bir kalem bence böyle bir mucizeyi daha fazla ertelemeyin derim ben…

Blog yazmak bize ne katacak 

Bir konu hakkında tam olarak fikirlerimizi paylaşamıyorsak bu o konu hakkında tam olarak emin olmadığımızdan ve  o konuyu bilmediğimizdendir.Blog yazarak fikirlerimizi diğer insanlarla paylaşabilir ve  onların fikirlerini alabiliriz bu da bilgimizi daha da pekiştirmeyi sağlar. İlerde bir işe girmenize fayda sağlar unutmayalım ki yazdıklarınızı bir iş veren okuyor olabilir.ve bu yazdıklarınızı birçok kişi tarafından görülüyor.

Neler yazacağım 

Neler yazacağıma geçmeden önce; ben daha yeni birinci sınıfım bir şey bilmiyorum gibi düşüncelere kapılmayın yazdıkça öğrenecek ve başka değişik fikirler de görmüş olursunuz.

Neler yazacağım konusuna gelirsek  ben  de bu yazımın altın da genel olarak Sql ve Python olmak üzere ve diğer yazılım ve bilişim konuları hakkında ki fikir bildiklerimi paylaşmaya çalışacağım.

Eksik veya yanlış bulduğunuz yerler için geri dönüş yapabilirsiniz.

herkese teşekkürler…

facebook: https://www.facebook.com/cahitisleyen04

linkedin:https://www.linkedin.com/in/cahit-i%C5%9Fleyen-64a522114/

gmail:cahitisleyen00@gmail.com

Hadi gelin bir şeyler yapalım !” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s